to

برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و تودیع و معارفه مدیر پرستاری بیمارستان بهرامی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، مراسم جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر برگزارشد.

گالری عکس (جشن میلاد)

گالری عکس ( تودیع و معارفه )

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، مراسم جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر برگزارشد.
مراسم جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۶ در سالن آمفی تئاتر بیمارستان بهرامی برگزار شد. این مراسم که توسط گروه خیریه یسنا برگزار شد برنامه های متنوعی شامل موسیقی زنده – تئاترکودکانه – کلیپ – مسابقه بود .
در این مراسم که دکتر وسکوئی مدیر پرستاری معاون درمان و طالب کارشناس معاون درمان نیز حضور داشتند مراسم تکریم و تودیع افتخاری منش مدیر پرستاری سابق بیمارستان و مجیدی مدیر پرستاری نیز انجام شد. دکتر صادقی رییس بیمارستان بهرامی. ضمن تقدیر و تشکر از گروه یسنا برای برگزاری این جشن و تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن از زنان قهرمان در سنگر خانواده و فرشتگان حیطه کاری یعنی پرستاران تقدیر کرد .
ایشان در ادامه از فعالیتهای خانم افتخاری منش و ملاکهای ایشان همچون چار چوب محکم و پا فشاری در حیطه کاری ، نظام مندی در حیطه پرستاری که پر تعدادترین کادر درمانی بیمارستان را شامل می شود یاد کرد و گفت حتی اگر ایشان در بیمارستان حضور نداشته باشند خاطرات ارزشمندشان باقی مانده است. دکتر صادقی همچنین از دکتر وسکوئی مدیر پرستاری معاون درمان دانشگاه که همواره راهنمایی های لازم را نموده تشکر کرد . رییس بیمارستان بهرامی همچنین از همکاران پرستاری خواست که با خانم مجیدی مدیر پرستاری که از گروه پرستاری بیمارستان انتخاب شده حمایت و همکاری لازم را با ایشان داشته باشند تا شاهد پیشرفتهای هر چه بیشتر بیمارستان باشیم .
سپس خانم افتخاری منش نیز با تشکر با ابراز تشکر از مسئولین بیمارستان انتصاب خانم مجیدی را به ایشان تبریک گفت . در پایان دکتر صادقی با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خدمات خانم افتخاری منش در دوران مدیریت پرستاری این مرکز تقدیر و تشکر و انتصاب خانم مجیدی را به ایشان ابلاغ کرد. همچنین از سوی مدیر پرستاری معاون درمان دانشگاه لوح تقدیر توسط دکتر وسکوئی به خانم افتخاری منش اهدا گردید.